Kagmara w żelu

Kamagra lek na potencję w postaci żelu, produkowany jest przez firmę Ajenta Pharma, której prace kontrolowane są przez Światową Organizację Zdrowia.

Kamagra żel jest to nowoczesny, dyskretny środek na zaburzenia erekcji u mężczyzn. Stosowany jest doustnie, dawkowanie takie samo jak w przypadku Kamagry w tabletkach. Składem również nie wiele różni się od swojej siostry tabletki, ponieważ głównym składnikiem jest cytrynian sildenafilu. Jedyną różnicą między tymi preparatami jest sposób podawania.

Jakie smaki proponuje Kamagra?

Kamagra Oral Jelly ma postać skoncentrowanego, smakowego żelu do picia. Dostępne są takie smaki jak:

  • miętowy
  • ananasowy
  • bananowy
  • pomarańczowy
  • truskawkowy
  • czekoladowy
  • karmelowy
  • porzeczkowy

Każdy wariant smakowy ma ten sam skład i tę samą ilość substancji czynnej (100 mg sildenafilu), jednak niewątpliwą zaletą jest możliwość wyboru ulubionego smaku preparatu.

Jak stosować lek Kamagra?

Środek Kamagra pakowany jest w dyskretne saszetki, dzięki czemu nikt nie domyśli się co znajduje się w środku opakowania. Należy wycisnąć go po prostu do ust i połknąć, nie wymaga popijania wodą. Jest on zwycięzcą nad innymi preparatami na potencję, ponieważ dzięki swojej postaci wchłania się zdecydowanie szybciej do organizmu przez co również szybciej działa. Nie może konkurować z nim żadna tabletka, ponieważ ona aktywuje się po około 3 minutach, natomiast żel działa po 10 – 15 minutach po zażyciu. Oczywiście czas ten jest zależny od cech indywidualnych każdego mężczyzny. Każdy ma inny metabolizm i u jednego pana lek zadziała szybciej, a u drugiego trzeba będzie odczekać chwilę na efekt. Co ważne spożycie tłustych i bardzo sytych posiłków tuż przed lub tuż po zażyciu żelu może spowolnić jego działanie.

Jak działa żel?

Żel Kamagra Oral Jelly jest lekiem na zaburzenia erekcji, który jest łatwo i szybko przyswajany przez organizm. Powoduje on zwiększenie przepływu krwi do penisa przy jednoczesnym zablokowaniu ujścia żylnego. Preparat ten nadaje prąciu sztywności wystarczające do odbycia satysfakcjonującego, dla obojga partnerów, stosunku seksualnego.

Żel Kamagra charakteryzuje się niebywale dużą skutecznością działania. Coraz bardziej wzrasta popyt na ten preparat, co również świadczy o jego doskonałym działaniu. Dzięki stosowaniu tego farmaceutyku, zgodnie z zaleceniami lekarza, sprawność seksualna może wrócić do normy, a problemu z erekcją pójdą w zapomnienie.

Należy pamiętać, aby saszetki te przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, ponieważ mogą one w łatwy sposób pomylić ten środek ze smakołykami przeznaczonymi dla nich. Spożywanie żelu Kamagra Oral Jelly jest surowo zabroniona dla osób poniżej osiemnastego roku życia oraz dla kobiet.

Źródło informacji – https://www.aptekakamagra.pl/